biuro@reikan.pl

+ 48 502 904 194

FIRMA

     lat

doświadczenia

0

W większości obsługujemy podmioty o przychodach rocznych od kilku do kilkuset mln złotych i zatrudnieniu od kilkudziesięciu do kilkuset osób. Nie zamykamy się na żadnego klienta i niekiedy także zdarzają się projekty rozwoju startupów lub też działania dla dużych korporacji.

Działamy głównie na terytorium całej Polski, tym nie mniej nie zamykamy się na podmioty zagraniczne, mając już doświadczenia w tym zakresie.

Wśród klientów znajdują się podmioty z różnych branż, dla przykładu drukarnie, najróżniejsze firmy produkcyjne, budowlane, usługi dla biznesu, agencje reklamowe, typowe firmy handlowe, hotele, a także podmioty z obszaru automatyki czy IT.

WARTOŚCI

NO TIME TO WASTE TIME - reagujemy sprawnie nawet w sytuacjach kryzysowych

ELASTYCZNOŚĆ DZIAŁANIA - firma to żywy organizm

DOKŁADNOŚĆ - nie pomijamy ważnych aspektów

KONSEKWENCJA W REALIZACJI CELÓW - zmiany trzeba niekiedy dopchnąć kolanem a przede wszystkim nie można odpuścić

ZERO BULLSHIT - robimy tylko to, co działa

 

Szybkość reakcji, elastyczność działania, dokładność, konsekwencja i pasja. Jeśli m.in. masz problem ze wspólnikiem, chcesz zwiększyć sprzedaż, potrzebujesz rozwinąć menadżerów i wiele innych, to opowiedz o swoich wyzwaniach

Tomasz Sierszchuła - Interim manager, konsultant rozwoju organizacji specjalizujący się w przeprowadzaniu zmian, w tym zarządzaniem zmianą w sytuacji kryzysowej.

Certyfikowany coach Multi – Level Coachingu (program akredytowany przez Izbę Coachingu), a także audytor wewnętrzny systemów jakości.

Od ponad 10 lat przeprowadza organizacje przez kryzysy, restrukturyzacje, wdrożenia systemów, wyzwania i pomaga im osiągnąć wyznaczone cele związane zarówno ze wzrostem rentowności jak i zmianą stylu, sposobu i kultury zarządzania. Firmy traktuje jak żywe organizmy ,w rozwoju których trzeba umieć połączyć zarówno twarde elementy związane ze standardami, procesami, celami, monitorowaniem jak i miękkie odnoszące się do postaw, przekonań, stylu zarządzania, motywacji i wartości. Właśnie w ten sposób, w ramach autorskiego podejścia wprowadza do firm m.in. elastyczność, konsekwencję i pasję w działaniu oraz szacunek będący podstawą budowania zaangażowania.

Przez ponad 10 lat zrealizował bardzo różne projekty rozwojowe. Od rekrutacji, budowy i doskonalenia działania w poszczególnych działach, przez restrukturyzacje, wyjście z kryzysu, wypracowanie strategii, rozwój kluczowych menadżerów, optymalizację procesów w całej organizacji, po kompleksowy rozwój połączony z wprowadzeniem dyrektora zarządzającego, czy wdrożeniem systemu ERP.

W ramach realizowanych działań pracuje także jako moderator, mentor, konsultant oraz trener. Łącząc "dzień z nocą" lubi  także uczyć i rozwijać zarówno w obszarze sprzedaży, zakupów ale także produkcji, logistyki i księgowości.

Wcześniej m.in. wdrażał narzędzia, metody i systemy w oparciu o normy ISO, wdrażał systemy informatyczne wspomagające zarządzanie (ERP), kierował projektami i przygotowywał zespoły do pracy projektowej. Pracując w międzynarodowej korporacji produkcyjnej był odpowiedzialny w nowo uruchomionym zakładzie za wdrożenie norm i standardów, zbudowanie zespołów jakości, przygotowanie do audytu kluczowego klienta.

Prowadził szkolenia i konsultacje związane m.in. z narzędziami i technikami wspomagającym zarządzanie, optymalizacją procesów biznesowych, zarządzaniem projektem, zarządzaniem strategicznym, doskonaleniem komunikacji wewnętrznej, wprowadzaniem nowych produktów i usług, jak i również warsztaty z komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej, czy kompetencji menadżerskich.Prowadził warsztaty w ramach studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Doradzał także przy transakcjach sprzedaży udziałów (np. zakłady produkcyjne) czy zakupu (np. hotele). Wspierał również klientów w negocjacjach z kluczowymi partnerami.

 

TOMASZ SIERSZCHUŁA

Założyciel

Reikan Consulting to firma oferująca kompleksowe usługi biznesowe, pomagające przedsiębiorstwom sprawnie się rozwijać.

Menu

Adres

os. Stare Żegrze 173 lok. 16

61-249 Poznań

NIP: 782 - 226 - 71 - 58

Kontakt

C 2023 Reikan Consulting – Firma doradcza, zarządzanie zmianą, doradztwo biznesowe Poznań | Wszystkie prawa zastrzeżone.